Fundacja Quo Vadis poszerza swoją działalność o sekcję rekreacyjną. W związku z tym pragniemy dla Was zorganizować „marsz z kijkami”, czyli tzw. popularny Nordic Walking. Planujemy, aby marsze z kijkami odbywały się dwa razy w miesiącu, w sobotę, w godzinach od 10.00 do 12.00. Pragniemy rozpocząć nasze spotkania już w styczniu. Wstępnie, mają one trwać do czerwca.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonego instruktora, który będzie służył swoją pomocą, aby wspierać osoby początkujące.

Planowo takie zajęcia poprowadzimy w okolicy Rynku Podgórskiego, Bulwarów Wiślanych, okolic Kładki Bernatka, parku Bednarskiego.

Bardzo zachęcamy zainteresowanych do udziału w zajęciach. Zapraszamy wszystkich do spacerów NW. Mile widziane osoby w każdym wieku. Jest to aktywność dla każdego!!! Chcemy zaznaczyć, że jest to wydarzenie informacyjne. Szczegółowe informacje podamy w późniejszym czasie, jeżeli zbierze się odpowiednia liczba osób, dla których pragniemy poprowadzić takie zajęcia. Chętnych prosimy o zgłaszanie się poprzez wydarzenie na fb lub telefonicznie: Fundacja Quo Vadis 733070440